Nebankovní hypotéky

Pod názvem nebankovní hypotéka se skrývá finanční možnost pro podnikatele, jak získat výhodný podnikatelský úvěr. Tento typ úvěru slouží k financování firemních potřeb. Sjednat si jej mohou podnikatelé, firmy, OSVČ. Tento úvěr je známý také pod jinými názvy, se kterými jste možná již přišli do styku, nebo jste je někde viděli, četli či slyšeli. Může se jednat o:

peníze

  1. Úvěr bez registrů – Doba splácení až 30 let. Bez nahlížení do registrů. V tomto případě se nenahlíží ani do bankovního ani do nebankovního typu registru.
  2. Úvěr bez doložení příjmů – V tomto případě není potřeba dokládat daňové přiznání.

Tato forma půjčky představuje úvěr formou zástavy nemovitosti. Tímto se tento typ úvěru vymezuje. Získané peníze, většinou se jedná o hodnotu až do výše 70% z odhadní ceny vaší nemovitosti, můžete využít jakýmkoliv způsobem ve své firmě.

Rychlé schválení do 24 hodin

Pokud se jedná o schvalování úvěru, tak se nemusíte dopředu ničeho obávat. Schvalování je velice rychlé, takže pokud přistoupíte na smlouvu a veškeré její náležitosti, pak je možné, aby schválení proběhlo během jediného dne. Peníze díky tomu můžete získat velice rychle. Nečeká vás žádné zdlouhavé vyřizování. Vše probíhá online pouze s jednou schůzkou k podpisu smlouvy. Vše vám velice rádi vysvětlíme předem či při schůzce.

Garantujeme nízkou splátku. Samozřejmě se snažíme držet krok s dobou a také se snažíme o to, aby u nás klienti získali velice výhodné podmínky. Daří se nám držet krok i s bankami, takže poskytneme nízkou splátku podobnou té, kterou znáte právě třeba z běžné banky.

úspory

Další výhodou je doplacení úvěru. To můžete udělat naprosto kdykoliv v průběhu splácení měsíčních splátek. Toto doplacení úvěru je zcela zdarma. Nebudete za něj platit žádné poplatky. Velice výhodná vlastnost, kterou rádi uživatelé využívají, když přijdou narychlo k jiným penězům. Nic se neděje, zde úvěr doplatíte a za tento doplatek nic neplatíte.