„Kamenný“ interiér je moderní a vkusný

Kdo by se nechtěl obklopit něčím, co bude mít „styl“ a bude to v kurzu i za několik generací? Nestárnoucí interiér s nestárnoucím kamenem. Všichni jsme viděli ony fotky z luxusních domů a sídel – všechny mají jedno společné, jejich stěny jsou pokryté kamenem nebo alespoň materiálem, který připomíná chladný kámen jen tak na oko. A není to jenom tak. Kámen je totiž něco, co se neošoupe, nemusí se lakovat, je to nízkonákladové. Za to vám neudrží moc tepla a přesně proto se místnost vykládá kamenem jenom zevnitř, nikoliv se nestaví kamenné zdi.
světlo na zdi.jpg
Asi záleží na každém člověku, co přesně to v něm vzbuzuje, být takhle obklopený zdmi z kamene. Co však můžeme říci je to, že to bude vypadat nadmíru stylově i přes to, že naprosto změníte celkový interiér, nábytek a doplňky. Jde to dobře skoro s jakoukoliv barvou a hlavně s jakýmkoliv nábytkem – ať už ultramoderním nebo i venkovským stylem, kterému dodá takovou jistou atmosféru starých časů. Jistou útulnost to bezesporu přinese i horské chatě s velkými kamny – to je něco z filmů, co si můžete pěkně vychutnat!
obraz s puntíky.jpg

Není to vůbec drahá záležitost

Samozřejmě záleží na ploše, velikosti, šířce apod., ale všechno se dá udělat a je mnohem lepší pořádně zainvestovat. Nemusíte alespoň platit za barvu.

Je důležité mít na paměti, že

Kámen jen tak nenatřete. Pokud si tedy rozmyslíte, že vám to nakonec nesedí, je nutné to doslova strhnout ze zdi. Jen tak to nepřemalujete, i když se o to můžete pokusit. Pokud se vám to jeví jako příliš velký úvazek, vždycky můžete zvolit klasickou omítku nebo i dřevěné stěny.
Kámen a anorganická hmota se nepoužívá jenom uvnitř, ale také venku. vám prozradí, kde všude se může nalézt například takový Zeolit a k čemu je vlastně dobrý a budete se divit, že to přeci jen nezní tak neznámě, jak jste si mysleli.

Nezařazené