Zlatá čísla – to jsou postupky, trojice i šestičíslí

Snadno zapamatovatelná kombinace číslic

Nejčastějším důvodem, proč si pořídit VIP číslo telefonu, je jeho snadná zapamatovatelnost. Zveřejníte-li tuto číselnou kombinaci například jako kontakt ve svém e-shopu, nebo na svých webových stránkách, ať už jsou zaměřené na cokoli, vždy to zvýší nejen vaši prestiž, ale také rychlost a schopnost zapamatování ze strany klientů. Zajímavé kombinace dvojic, trojic, rostoucích či klesajících postupek jsou pak důležité jak pro odchozí, tak i příchozí hovory. Stačí vám jen několik minut, abyste si k tomuto číselnému symbolu přiřadili určitou osobu, firmu, spolek, neziskovou organizaci a další subjekty, které poměrně často privátní číselné řady, především zlatá čísla postupky VIP čísla, využívají.

postupka z číslic

Těmto VIP seskupením číslic se říká „stříbrná nebo zlatá čísla“. Zlaté tvoří obvykle šestičíslí složené ze stejných číslic, nebo dokonalá postupná řada, u těch stříbrných jde spíše o shodné dvojice nebo trojice a jejich vzájemné kombinace.

Neobvyklý dárek

Zlaté číslo může posloužit kromě prestižního důvodu i jako námět k obdarování někoho blízkého v rámci rodiny nebo přátelských vztahů. A že lidé dokážou takový nápad ocenit, potvrzuje poměrně velký zájem o tuto službu.

plastové číslice

Stavební firmy – v rámci různých stavebních odvětví, kde je kontakt se zákazníky každodenní praxí, může dobře zapamatovatelné šestičíslí včetně vhodně zvolené předvolby významně psychologicky působit na obě strany. Se zlatým či stříbrným číslem se setkáte i u výrobců a prodejců nábytku, solárních systémů, elektroinstalací, projektantů, výstavby domů na klíč atd.

Právníci a advokáti – dobře zvolený kontaktní telefon může přispět i k osobní prestiži advokátních kanceláří a dalších právnických služeb, které se prezentují na Internetu. V souladu se správnou SEO analýzou jsou pak v popředí vyhledávačů a na zákazníka to vždy podvědomě psychicky zapůsobí.