Útulný domov díky bytovým doplňkům

Bytových doplňků je v dnešní době nepřeberné množství, nakupovat je můžete v pohodlí domova – přes internet nebo můžete vyrazit do nejrůznějších obchodů či obchůdků s bytovými doplňky. Než se vydáte na nákup, měli byste mít alespoň trochu jasno v tom, co hledáte, jakých rozměrů a z jakých materiálů by doplňky měly být.
 koberec u dveří
Poohlédnout se můžete po obrazech, obrázcích, které jsou vám blízké a dobře na vás působí. Nejrůznější rámy a rámečky na fotky zachytí vaše vzpomínky, ke kterým se rádi vracíte. Komody můžete ozdobit svícny, sedací soupravy pak zajímavými přehozy a polštářky. Interiér rozkvete i díky květinám, ať to budou živé či umělé a okrasným vázám, kdo kterých je umístíte. Velmi oblíbené jsou i nejrůznější typy hodin, které se hodí do každé místnosti. Koberce či koberečky také zahřejí váš pokoj a chodidla. Děti pak jistě ocení nejrůznější samolepky na zeď, skříň nebo komodu.
Doplňky by měly určitě, jak se říká, „sednout“ k designu pokoje a nábytku, který zde máte. V případě, že jste teprve ve fázi zařizování interiéru, tak doplňky doporučujeme pořídit až na samotný závěr.
dekorační květináč
Pokud se nebojíte experimentovat, můžete si zkusit pohrát s barvami a barevnými kontrasty. Jen nezapomeňme na staré známé přísloví „někdy méně znamená více a všeho moc škodí“, aby váš interiér pak nepůsobil přeplácaně, nevkusně a jako skladiště všeho možného.
sezení v okně
Jste – li člověk manuálně zručný a baví vás tvořit a vyrábět, pak si můžete spoustu doplňků vyrobit sami díky internetovým návodům a postupům. Stačí si jen vybrat vhodný doplněk, na který si troufnete a pustit se do něj. Pro jeho tvorbu můžete využít přírodních materiálů (větvičky, šišky, dřevo, luční květiny, kameny, mušle od moře) nebo věci, které je vám líto vyhodit (plechovky, sklo, plastové lahve) apod.
A jakmile bude mít nakoupeno či vyrobeno, věřte, že se doma bude cítit podstatně lépe a zaujmete každou návštěvu.
 

Nezařazené