Ubytování v Českých Budějovicích a okolí

V Českých Budějovicích a okolí se nachází mnoho místních památek i přírodních zajímavostí. Když si budete chtít zajistit levné ubytování v Českých Budějovicích a okolí, nebude to žádný problém, neboť hotelů i penzionů je tu dostatek; jen je zapotřebí si včas uvědomit, že ten, kdo si předem nezajistí rezervaci ubytování, mohl by toho později litovat. O uvedený region je totiž velký turistický zájem.

Penzion U Rudolfa

Jedním z penzionů, které bychom mohli doporučit, je Penzion U Rudolfa. Nachází se v západní části města, u největšího českobudějovického parku Stromovka, kde můžete využít cyklostezky, zahrajete si disc golf, anebo využijete ke sportovnímu rybolovu místní rybník Bagr. Popřípadě tu s přáteli můžete uskutečnit piknik, či se v přírodě jen tak procházet. Nedaleko je i centrum města.

Parkovat na vlastním parkovišti penzionu je možné zdarma – a to nejen pro osobní, ale i pro dodávkové automobily. Kola a motocykly můžete umístit v uzavřené garáži a po celou dobu pobytu o ně tedy nemusíte mít žádnou starost.

Tento rodinný penzion disponuje vlastním relaxačním centrem s vířivkou, infra saunou, finskou saunou a možností masáží. Pobyt je možné si zajistit jak krátkodobě, tak i dlouhodobě.

Navíc kolem penzionu vede asfaltová cyklostezka, takže si můžete na kole, koloběžce či kolečkových bruslích vyjet třeba až k zámku Hluboká nad Vltavou.

České Budějovice

Pokoje v penzionu jsou vkusně zařízené, útulné a vždy čisté. Disponují vlastní koupelnou s WC, televizorem s digitálním příjmem, WI-FI připojením k internetu. Na chodbě u pokoje je umístěna i lednička. Pokud mají hosté zájem, mohou mít ubytování i se snídaní.

Nemáte o dovolené kam umístit svého pejska? Cestujte prostě s ním. Pobyt v Penzionu U Rudolfa s vaším čtyřnohým mazlíčkem není žádný problém. Můžete s sebou vzít malá i střední plemena psů. Psi se musí po areálu pohybovat pouze na vodítku a nesmí do postele. Jiná omezení zde pro ně nejsou.