Trendy v bydlení

Bydlení podléhá také trendům. Je však třeba, abychom se cítili doma dobře. Pohodlné bydlení však může být i moderní a stylové. Pro nové podzimní trendy v bydlení jsou zásadní například:
o rozdílné barvy
o použité materiály
o menší doplňky
malá komoda

Bydlení jako výraz sebe sama
Pokud milujete umění, tak si interiér svého domova podle toho zařiďte, například jako svoji vlastní galerii. Takto zařízený interiér kombinuje neotřelým způsobem moderní prostor interiéru se starobylým uměním. Jako příkladem v takovémto interiéru mohou být kupříkladu:
o Ohromné květiny na tapetách, obrazech a jiných dekoračních prvcích.
o Pestrobarevné a nádherné koberce.
o Starožitný nábytek.
V tomto stylu bydlení jsou dominantní především tmavší odstíny barev na stěnách, jako je například:
o zelená,
o modrá
o červená
Tmavší odstíny potom dodávají prostoru interiéru mnohem větší šířku. Podlahy a stropy jsou vymalovány v bílé a šedé barvě, která vytváří kontrast k tmavým stěnám.

Sluneční svit
V takovémto stylu bydlení je nanejvýš důležité sluneční světlo, které tento interiér rozzáří. Jestliže tedy máte rádi slunce, dopřejte si jej v tomto rozzářeném a prosvětleném interiéru. Slunečný interiér dokáže být elegantní a útulný najednou. V takto zařízeném interiéru jsou k vidění květované vzory, společně v kombinaci s dřevěnými prvky. Jako dekorace jsou zde ideální kupříkladu:
o svíčky
o kožešiny
o měkké polštáře z kůže, sametu nebo saténu
Pro slunečný trend jsou potom rovněž typické vyšívané vzory:
o v šedých barevných odstínech
o v odstínech zlaté okrové
Tyto všechny dekorační prvky vytvářejí pocit útulnosti. Zlatavé odstíny zde odrážejí sluneční světlo a celý interiér je tímto rozzářený.
útulný obývák
Moderní elegance
Moderní elegance je náročné bydlení, které má styl. Vzhled tohoto interiéru je vyzývavý, hřejivý, měkký a elegantní. Jedná se o čistou klasiku, která je zkombinována s moderními prvky v bydlení.