Starejte se o sebe i zevnitř

Doplňky stravy jsou tady pro to, aby nám pomáhaly doplnit všechny důležité minerály a prvky, které v potřebné míře nepřijímáme v potravě. Typicky jde třeba o kolagen. Naše tělo si ho dokonce umí vytvořit samo. Jenže okolo třicátého roku tuto schopnost nenávratně ztrácí. Proto je potřeba myslet i na jeho doplňování, jenže málokdo to tak dělá. Přitom kolagen je zodpovědný za to, jak naše tělo nejen vypadá, ale i funguje.

Vlasy, nehty i klouby
Kolagen není jen o kráse. Díky němu sice vypadáme mladší než skutečně jsme, a jeho hladina má vliv na to, jak kvalitní máme pokožku, nehty i vlasy. Ale to není všechno. Kolagen je důležitý pro správnou funkci našich kloubů. Díky němu mají klouby dostatek chrupavek, a při pohybu nedochází k bolesti, protože klouby o sebe netřou. Jenže pokud hladina kolagenu klesne, pocítíte to v důchodu na vlastních kloubech. Jeho nedostatek má za následek potřebu výměny kloubu, nejčastěji kolen a kyčlí.

tablety kolagenu

Lidé slyší víc na krásu
Krása je důležitá především pro ženy, ale i muži se chtějí líbit. Nicméně je potřeba pečovat o sebe celkově, a pro krásu nezapomínat na klouby. Pokud se chcete vyhnout artróze, začněte kolagen užívat co nejdříve, ideálně ještě před třicítkou. Jaký kolagen vybrat? Náš kolagen je ten nejlepší, protože je vyrobený z mořských ryb, a jde o nejčistší formu kolagenu. Obsahuje i další vitamíny a látky, které jsou našemu tělu velice prospěšné.

sypký kolagen

Orca Collagen 1 balení (30 sáčků) Orcacollagen prodáváme ve formě prášku, který se snadno rozpouští ve vodě. Chuťově je velmi příjemný, a nečeká vás nic, co by vám nechutnalo. Pijte ho pravidelně každý den a již brzy pocítíte změny. Abyste ho měli vždycky doma dostatek, můžete se zaregistrovat do našeho členství, kdy vám jej každý měsíc zdarma doručíme na vaši adresu za mnohem lepší cenu. Členství není ničím podmíněno a můžete jej zrušit kdykoliv budete chtít.