Sídlo ryze virtuální

Virtuální sídlo, to je adresa, kterou akceptuje Obchodní rejstřík pro sídlo obchodní společnosti, kterou zakládáte, nebo ho z nějakého důvodu jej potřebujete, na čas přesunout, ze stávající adresy. Virtuální sídlo Ostrava je zároveň balík služeb, které jistě ocení, kdo si takové sídlo pořídí. Virtuální sídlo je zároveň obrovskou úsporou, mnohdy postradatelných financí, které můžete použít na něco jiného. Na propagaci firmy, své PR, nebo na zlepšený servis zákazníkům.

Pracujte odkudkoliv

A o co jde přesněji? Od specializované společnosti si pronajmete možnost používání její nemovitosti jako svého sídla. Samozřejmě, že nebudete využívat jejich prostory jako takové. V jejich nemovitosti, nebo spíše na adrese jejich nemovitosti bude uvedena i adresa vaší společnosti s ručením omezeným. Na domě bude umístěna tabulka se jménem vaší společnosti a budete moci využívat jejich recepci. Ta je tím nejdůležitějším bodem vaší společné spolupráce. Proč?

Využití konferenčních místností v ceně

Protože právě zde budou pro vás provádět potřebné kancelářské práce. Zde se bude přejímat vaše doručená pošta včetně té doporučené. Opravdovou vychytávkou této služby není jen registrace přijaté pošty, to je logická a standardní služba. Tím, čím je tato služba opravdu výjimečná je to, že poštovní zásilky, dopisy, jsou diskrétně rozlepeny, a jejich obsah je naskenován, aby byl následně zaslán ve formátu PDF do vaší e-mailové schránky. Vy tím nebudete v žádné prodlevě, kdyby byl obsah dopisu vázán nějakou časovou exspirací. Informace z dopisu obdržíte ještě ten den, co byl dopis doručen. Fyzicky si pak poštu vyzvednete kdykoliv se vám to bude hodit. Další výjimečnou službou je také možnost využívání skvěle zařízených konferenčních místností nejen v objektu na vaší virtuální adrese, ale rovněž na dalších 8 místech v Polsku. Tyto a další služby přitom pořídíte za pár stovek měsíčně.