Rezervační systém, který vám ušetří spoustu starostí

Rezervační systém fitness-rezervace.cz může vašim zaměstnancům i klientům ušetřit spoustu práci. Vaši klienti budou mít v aplikaci vytvořený profil a s jeho pomocí si zařídí vše potřebné.

Odpadne vám spoustu starostí a zbytečných komplikací. Před vstupem do fitness centra nebo tělocvičny můžete mít umístěný turniket se čtečkou. Zákazník, který už bude mít vytvořenou rezervaci nebo bude vlastnit zaplacenou permanentku jen jednoduše ukáže čárový kód a turniket ho automaticky vpustí dovnitř. Tím se celý proces u vchodu značně urychlí a vaši klienti nebudou muset na nic čekat.

účetnictví

Svým zákazníkům také můžete snadněji poskytovat různé slevové kódy. Po zadání tohoto kódu uživatel dostane slevu buď v podobě fixní částky nebo procenta. Můžete také odměňovat své věrné zákazníky a poskytovat jim různé výhody. Tyto výhody je budou i na dále motivovat, aby k vám chodili sportovat pravidelně.

Mnoho zaměstnavatelů jako jeden z firemních benefitů poskytuje kartu MultiSport. Ani to není pro rezervační systém žádný problém. Je s touto společností přímo propojená, takže umožňuje bleskurychlé odbavení zákazníků i s touhle kartou.

fitness

Pokud z nějakého důvodu nemůže lekce konat v tělocvičně, můžete pomocí systému vysílat lekci i klientům domů. Za posledních pár let se ukázalo jako jsou i tyto funkce důležité. Během krize koronaviru totiž mnoho sportovních společností přišlo o peníze, právě kvůli absenci tohoto systému. Díky snadnému vysílání live streamů se vaši zákazníci mohou připojit odkudkoliv a nemusí si instalovat další speciální aplikaci. Vše probíhá jednoduše a rychle.

Odpadnou vám také starosti s tvorbou účtenek. Systém totiž umí vytvářet účtenky automaticky a rozesílat je klientům na email. Díky tomu budete mít ve svém účetnictví větší pořádek, a i daňové povinnosti pro vás budou snazší. V systému si můžete vyfiltrovat proběhlé platby a snadno se vyznáte ve všech finančních záležitostech.