Je čas!

Ano, teď je ten správný čas na pořízení vlastního bydlení. Obešli jste všechny možné finanční instituce, nechali si spočítat splátky a úroky na první pohled dokonalé hypotéky? Také vám selský rozum říká, že tohle není to správné řešení, že tohle není přesně, to co chcete? Mnoho slabších jedinců podlehne a s vidinou bytu, či domu prožívá pak obavy, strach a trápení, když jsou splátky nad jejich možnosti. Ale nevěšte hlavu https://www.knihydobrovsky.cz/pestre-vrstvy-671416 není všem dnům konec! Můžete žít v novém, vlastním a komfortním domě! Zkuste nové mobilní domy! Ano, zkuste žít jinak, moderně a hlavně za zlomek pořizovací ceny! Přijeďte se podívat, jak vypadá taková nabídka například dřevěných staveb. Seznamte se tváří v tvář, jak dokonalý může být exteriér a jak je prostorný a prakticky uzpůsobený interiér. Budete překvapeni, že se nechá bydlet tak komfortně a hlavně na místě, které si sami vyberete.
život v přírodě

Rádi pomůžeme

Jsme česká firma, která se na prodej mobilheimů specializuje již dlouhé roky. Najdete u nás, jak nová provedení, tak samozřejmě i použité domky, ale v perfektním stavu. V praxi to znamená, že si každý zájemce vybere z pestré nabídky. Rádi každému poradíme a pomůžeme, rádi nabídneme možnosti interiérového vybavení a doplňků. Samozřejmě se postaráme i o dopravu domu na místo určení. Prostě a jednoduše komplexní služby pro spokojenost zákazníka. Tady se seznámíte s výhodami, které bydlení v dřevěných obydlích přináší. Bez složitého papírování, bez složitých stavebních a drahých prací, bez rozčilování se s řemeslníky, můžete mít komfort, prostor i design.
bydlení v barvách
Máme mnoho spokojených zákazníků, kteří obývají mobilheim celoročně. Chválí si, jak nízké náklady na život, tak prostor a soukromí každého člena rodiny. Prostě stačí postavit a užívat, nic víc, nic míň. Možná by bylo dobré zdůraznit, že všechny typy, jak nové, tak použité máme skladem, to znamená, že čekací doby na uspokojení zákazníka, prakticky neexistují.