Bez strachu a bolesti k našemu zubaři!

Máte strach z bílého pláště, protože jste jako děti zažili takový zážitek, který si navíc nesete do dospělosti? A co se tomu už konečně postavit čelem? Ano každý se s tímto pocitem již někdy ve svém životě setkal. Někdo dříve a někdo později, ale jsme na tom všichni stejně. Již několikrát v ordinacích zubařů zazněl pláč a bezmoc ze strachu právě ze zákroku, který třeba nebyl až tak bolestivý, ale jen ta představa pro malého pacienta, který sedí s maminkou v čekárně a drží jí tak pevně za ruku, až jí bělají klouby na rukou jsou k zamyšlení.

zubař

Proč v 21. století si dělat tedy takové starosti a zbytečné obavy právě z ortodoncie, když se vše už dnes dá léčit bezbolestně. Nežijeme přece ve středověku kdy jít k zubaři bylo opravdu skoro až mučení. Naše špičkové zařízení a skvělí doktoři vás zaručeně zbaví tohoto strachu, který si možná i vy jako dospělý člověk nesete ze svého dětství, protože dříve to bylo zkrátka jiné, a moc dobře víte, že nechcete, aby vaše dítě nebo děti měli stejnou zkušenost a báli se tak i několik dalších let. Jsme tu pro naše pacienty a víme, že každý má práh bolesti jiný. Proto ke každému přistupujeme s respektem a úctou a přesně víme kdy a jak mu pomoci od bolesti nebo mu jen dopomoci ke krásnému a bílému úsměvu jaký mají Americké hvězdy.

zub

Ano opravdu tomu tak je a vy se nemusíte ničeho obávat, navíc na našich stránkách si můžete prohlédnout i ceník našich zákroků, protože u nás budete dopředu vědět na čem budete. Pokud si nebudete navíc vědět rady tak se nám určitě ozvěte a my vám mile rádi poradíme. Uvidíte tak sami, že jste si dělali zbytečné obavy, a mohli se tak s tímto strachem poprat už daleko dříve. Proto už ode dnešního dne nemusíte hledat vhodného zubaře, protože jste ho právě našli, ano zubař Liberec je to pro vás. Nebo snad víte o někom kdo má skoro až panickou hrůzu, ale vy byste mu tak nabídli svou ruku a pomohli mu to vše co nejdříve překonat? Tak ho odkažte k nám a sami uvidíte, že vám bude vděčný.