Účinná a efektivní domácí depilace pomocí cukrové pasty

Dnes je v módě hladká a dokonale oholená pokožka. Žiletky jsou možná fajn na holení, ale 2. – 3. den po oholení už jsou vidět počínající rostoucí chloupky. Pokud tedy chcete mít dokonale hladké nohy, musíte se žiletkou holit nejlépe obden, někdo i každý den, což může být dost časově náročné.

nohy

Co takhle vyzkoušet jinou metodu depilace, která vám přinese hladké nohy na delší dobu? Onou skvělou metodou není nic jiného než depilace pomocí cukrové pasty. Nemusíte hned pospíchat do nějakého kosmetického salonu. Tuto depilační metodu hravě zvládnete přímo u vás doma. Stačí jen dodržovat doporučené zásady a pravidla a jistě i vy si tuto depilační metodu oblíbíte.

A jaké výhody vám tato metoda depilace přinese? Především je to šetrnost k pokožce a také menší bolestivost, třeba oproti použití vosku. Tato depilační metoda se těší stále větší oblibě. Pokud si nejste jisti aplikací a použitím, můžete shlédnou různé dostupné video návody pro vaši větší jistotu v depilaci.
U nás si můžete zakoupit cukrovou pastu v různých variantách. V první řadě je to varianta klasik, bez jakýchkoliv přísad, určená pro normální pokožku. Další variantou je provedení s přídavkem medu, které je vhodné pro citlivější pokožku a zabraňuje tak jakémukoliv podráždění. A navíc ještě také báječně voní.

V nabídce naleznete také variantu olivovým nebo kokosovým olejem, které jsou určené především pro suchou pokožku. Pokožka pak bude po takové depilaci vláčná a hydratovaná. Vybrat si také můžete z dalšího doplňkového sortimentu, ve kterém naleznete špachtle, pudr nebo textilní pásky. Využít také můžete různých slev a akcí pro váš ještě příjemnější nákup a finanční úsporu.

holící strojek


Díky naší bohaté nabídce, ve které jsme mysleli opravdu na všechno, tak pro vás bude domácí depilace hračka a konečně se budete moci rozloučit s nežádoucími chloupky na delší dobu.