Potřebujete konečně vybřednout z dluhů a exekucí?

ruka, dům v bublině

Potom máme velmi jednoduchou radu. Už déle neváhejte a zajistěte si unás nejlépe hned nebankovní hypotéku, která všechny vaše problémy vyřeší jednou pro vždy. Můžete díky ní poplatit všechno, co vás nyní trápí. A pokud se ptáte, co budeme za to požadovat my po vás, tak to je také velmi jednoduchá odpověď. Jistotou pro nás bude vaše nemovitost nebo nemovitost třetí osoby, která se svým majetkem zaručí za vás. Můžeme vám půjčit až do 70% její odhadní ceny. Výška peněžní půjčky se řídí lokalitou a stavem dané nemovitosti. Pokud se jedná o rodinný dům, byt v osobním či družstevním vlastnictví nebo chatu či chalupu ve slušném technickém stavu, jistě nebude problém všem vašim požadavkům vyhovět. Doba splatnosti je od jednoho roku do třiceti let.

Nebankovní hypotéka to pravé pro vás?

Jak zajistit, abychom vám půjčili peníze, které potřebujete? Stačí online poslat žádost o půjčku, doložit fotografie vaší nemovitosti a uvést finanční obnos. Jsme potom schopni vaši žádost do 24 hodin posoudit, schválit a potřebné peníze vám vyplatit. Můžete díky získaným penězům refinancovat zatěžující půjčky, konsolidovat nepříjemné záležitosti a přitom nám pohodlně splácet podle dohodnutého kalendáře.

Jak s námi uzavřít smlouvu o nebankovní hypotéce a jaké doklady je potřeba pro konečné uzavření smlouvy doručit?

– kopie občanského průkazu žadatele i majitele nemovitosti pokud je odlišný
– aktuální list vlastnictví (maximálně jeden měsíc starý)
– vyčíslení závazků váznoucích na list vlastnictví (zástavy, exekuce, apod.)
– nabývací titul
– fotografie nemovitosti, kterou ručíte nebo odhad

žlutý dům, předzahrádka, kolo

Je potřeba něco zaplatit předem?

Dopředu nám nemusíte rozhodně platit nic. Splácet budete až po dohodnutí splátkového kalendáře, který vám umožní splácení v menších splátkách, podle vašich možností. Budete-li schopní uhradit částku úvěru dříve, nemusíte se obávat, že budeme požadovat nějaké sankce.

Potřebujete rychle peníze a jste v registru dlužníků? Nebojte se nás oslovit! Pro nás to není rozhodně žádný problém.