Neviditelná rovnátka

Je jasné, že asi dospělí se budou moc nadšení, když by měli mít na sobě rovnátka nějakých zbytečně kýčovitých barev. Tohle je nabídka spíše pro děti, takže to rozhodně musíte zkusit a přijet za námi a my vám ukážeme, jak velké jsou vaše možnosti u nás. Ceník a ukázky našich skvělých prací najdete na stránkách, kde jsou i další informace ohledně všech námi nabízených služeb, které vám chceme nabídnout, jako naše klinika, která se na tohle specializuje. Křivost zubů je jistý estetický handicap.

rovnátka

Některé lidi tohle může omezovat až od takové míry, že se vůbec nesmějí. Ani na fotkách, ani v běžném životě, protože se za svůj chrup stydí, a to je veliká škoda. Někdo by vás třeba mohl nazvat, že jste nerudný, neumíte se bavit, jste nudný a podobně, přitom je za tím právě jenom křivost zubů, která se dá velice snadno a rychle vyřešit, bude to chtít jenom trpělivost a po nějaké době se budete moci zase usmívat. Tyhle neviditelná rovnátka budou jednoznačně a bez nějakých námitek tou nejvhodnější volbou pro všechny dospělé.

stysk

Ortodontická léčba

Chceme, abychom všechna vyšetření udělali, co nejlépe to půjde, proto budeme od vás potřebovat, abyste u nás podstoupili následující řadu vyšetření, která se skládají z nezbytně nutných a důležitých věcí. První dokumentace se vytvoří na základě první, vstupní prohlídky, kdy budete diskutovat s doktorem o vašich problémech, přáních, jak byste si to představovali y a doktor vám poté navrhne všechna možná řešení a vy si třeba i podle finanční situace můžete vybrat několik variant. Na výběr toho bude mít opravdu dost, takže nemějte strach. Dále budeme potřebovat klinické vyšetření, vyšetření otisku zubů a také rentgenové snímky, abychom všechno mohli co nejprofesionálněji a co nejvíce pro vás na míru připravit. Poté nakonec sestavíme léčbu na míru po každého pacienta a pustíme se do práce, kdy začneme vyrábět samotná rovnátka.